بیانیه روز قدس

روز قدس

متن بیانیه :

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس یادگار وحدت آفرین امام بت شکن قرن و امیدبخش رهایی قبله گاه اول مسلمین از چنگال صهیونیسم جهانی است. روزی که امت اسلام فارغ از ملیت و نژاد ، با گام های پولادین و مشت های گره کرده ، فریاد الله اکبر سر می دهند و لرزه بر پیکره رژیم منحوس صهیونیستی می افکنند تا تحقق بخش وعده ای باشند که آن پیر فرزانه فرمود « اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.»

نهال مقاومتی که ایران اسلامی در دل ملت های مسلمان به ودیعه نهاد اکنون به درخت تنومندی بدل گشته که طومار طرح های خاورمیانه جدید کاخ سفید را با پنجه ی نیرومند خود در هم پیچید و هیمنه ی پوشالی استکبار را در جنگ های 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه به سخره گرفت.

و اینک در این مقطع تاریخی که موج بیداری اسلامی در منطقه فراگیر شده و اعتراضات مردمی تا قلب اروپا به پیش رفته و زلزله ای سیاسی در بدنه استکبار جهانی انداخته ، شمارش معکوس برای نابودی رژیم غاصب اسرائیل آغاز شده است ، رژیمی رو به اضمحلال که شاهد دومینوی سقوط همپیمانان منطقه ای خویش است ، همپیمانان نامبارکی که بر سر میز مذاکرات سازش ، پیاله های رنگین از خون ملت مظلوم فلسطین را سر کشیدند و خوار و زبون، درقفس خیانت های بیشمار خود گرفتار شدند .

رژیم صهیونیستی که به سراب نیل تا فرات و رویای اسرائیل بزرگ دل خوش کرده بود اکنون نه تنها در حصار جبهه مقاومت اسلامی گرفتار شده و هر لحظه در کابوس فروپاشی به سر می برد ، بلکه از درون نیز شاهد اعتصابات داخلی و تظاهرات مردمی است که از نابسامانی های اقتصادی و اجتماعی به ستوه آمده و این غده ی سرطانی را به چالش کشیده اند.

و این تحولات، روز قدس امسال را رنگ و بویی متفاوت بخشیده و ملت های مسلمان را در رسیدن به آرمان های مقدسشان مصمم تر کرده است و نویدبخش خاورمیانه ای است بدون اسرائیل ، خاورمیانه ای جدید با رویکرد اسلامی و تحت محوریت جریان مقاومت. لذا امت اسلامی امسال ،در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان پرشورتر و حماسی تر از گذشته به صحنه می آیند تا ضربه ی نهایی را بر این جرثومه فساد وارد کنند و تحقق وعده های الهی را به نظاره بنشینند که «ان وعد الله حق».

ما جمعی از وبلاگ نویسان ارزشی نیز ضمن دعوت از مردم آزاده و حق طلب ایران اسلامی برای پاسداشت این روز و لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم الشان و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ،همگام و همصدا با امت ظلم ستیز و عدالتخواه اسلامی ، فریاد برائتمان را از اشغالگر صهیونیستی اعلام داشته و در دفاع از آرمان قدس و آزادی مسجدالاقصی با مبارزان سازش ناپذیر و حماسه آفرین امت اسلامی هم پیمان می شویم و اطمینان داریم که به زودی ، خانه ی سست تر از عنکبوت اسرائیل فرو خواهد ریخت و فلسطین این پاره تن اسلام به صاحبان اصلی خویش بازخواهد گشت.            

به امید اقامه نماز در مسجد الاقصی به امامت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

خرمشهر آمدیم.

قدس خواهیم آمد...

/ 1 نظر / 13 بازدید
سوزنبان

سلام حاجی خسته نباشید خوشحال میشم ادرس من راهم لینک بگذاری ارادت مند شما سوزنبان وقت بدید برسیم خدمتتان التماس 222222222222222222222222عا