چرا آنچه در سوریه جریان دارد، توطئه است نه انقلاب مردمی؟

چرا آنچه در سوریه جریان دارد، توطئه است نه انقلاب مردمی؟

1- کسانی که به نظریه انقلاب قائل هستند، کشته شدن بیش از 500 نیروی امنیتی و پلیس سوریه را چگونه توجیه می کنند؟ آیا مردم اینان را کشته اند؟

2- چرا تظاهرات هایی که خواستار سرنگونی نظام است و رفته رفته تعداد حاضران در آن کمتر و کمتر می شود، غالبا در شهرهای مرزی است و در شهرها و استان های بزرگ و مرکزی سوریه روی نمی دهد؟

3- قائلان به نظریه انقلاب در سوریه، حضور میلیون ها سوری که در چندین شهر بزرگ از جمله دمشق و حلب دو شهر مهم سیاسی و اقتصادی سوریه و راهپیمایی آنان در حمایت از نظام سوریه را چگونه تفسیر می کنند؟

4- قائلان به نظریه انقلاب در سوریه، اسنادی که از برخی طرف های لبنانی(که با آمریکا و رژیم صهیونیستی در ارتباطند) فاش شده است، چگونه توجیه می کنند؟ اسناد و چک هایی که اخیرا ناصر قندیل لبنانی در برنامه ای تلویزیونی ارائه کرد و حمایت های خارجی از برخی افراد مخالف در سوریه و حمایت از گروه های مسلح در درون سوریه را ثابت می کرد، چگونه تفسیر می شود؟

5- آیا کسانی گه در سوریه برای سرنگونی نظام تظاهرات می کنند می توانند تظاهراتی میلیونی در سراسر سوریه مانند(جمعه فلسطین) یا (جمعه مقاومت) بر پا کنند؟ چندی پیش (تیری میسان)تحلیلگر فرانسوی در مقاله ای تصریح کرد بیشترین جمعیتی که مخالفان جمع کردند 100 تا 150 هزار نفر بود.

6- حمایت برخی جریان ها مانند جریان المستقبل، متحد آمریکا در لبنان، از مخالفان خارجی سوریه و اقدام آن به تهدید نظام سوریه چگونه در راستای انقلاب مردمی توجیه می شود؟

7- مردمی که خواستار انقلاب هستند آیا خواستار کمک و دخالت ناتو، آمریکا، اردوغان نخست وزیر ترکیه یا حتی ایهود باراک وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در امور سوریه می شوند؟

پاینویس پاک کن:

این سوالات و دلایل برای کسانی که به هر قیمت خواستار نابودی نظام سوریه و رفتن بشار اسد هستند، هرچند شاهد حمایت میلیونی مردم سوریه از بشار اسد هستند، اصلا کفایت نخواهد کرد و اینان هرگز قبول نخواهند کرد...

/ 1 نظر / 10 بازدید
همخونه دات کام

------------------------------ پورتال همخونه دات کام افتتاح شد ------------------------------ همخونه دات کام اولین و تنها وب سایت جستجوی خانه دانشجویی در ایران لطفا برای حمایت از همخونه دات کام به ما لینک دهید.